LT1763IS8-1.8#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1763IS8-1.8#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1763IS8-1.8#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1763IS8-1.8#PBF Modele
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 500mA