LT1763CDE-2.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1763CDE-2.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1763CDE-2.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 12-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 12-DFN (4x3)
Modele EDA/CAD
LT1763CDE-2.5#PBF Modele
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
12-WFDFN, podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
12-DFN (4x3)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 500mA