LT1762EMS8-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1762EMS8-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1762EMS8-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1762EMS8-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 150mA