LT1762EMS8-2.5#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1762EMS8-2.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1762EMS8-2.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 8-MSOP
Modele EDA/CAD
LT1762EMS8-2.5#PBF Modele
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 150mA