LT1761ES5-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1761ES5-3.3#TRMPBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
LT1761ES5-3.3#TRMPBF Modele
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 100mA