LT1761ES5-1.8#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1761ES5-1.8#TRPBF
Opis
IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TSOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1761ES5-1.8#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
65dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 100mA