LT1634BIS8-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1634BIS8-2.5#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1634BIS8-2.5#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1634BIS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1634BIS8-2.5#TRPBF
Opis
IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,05% 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1634BIS8-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
15µVp-p
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - katody
8 µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Prąd - wyjściowy
50 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,05%