LT1634ACS8-1.25#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1634ACS8-1.25#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1634ACS8-1.25#PBF
Opis
IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,05% 8-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1634ACS8-1.25#PBF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
10µVp-p
Opakowanie
Rurka
Prąd - katody
7 µA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ odniesienia
Bocznik
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Stały
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Prąd - wyjściowy
100 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,05%