LT1587CM-1.5#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 880
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 745
Arkusz danych
W magazynie: 482
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A DDPAK-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1587CM-1.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1587CM-1.5#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT1587CM-1.5#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 3A DDPAK-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT1587CM-1.5#TRPBF Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 3A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
72dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
7V
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V