LT1587CM-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1587CM-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1587CM-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 3A DDPAK-3
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A DDPAK-3
Modele EDA/CAD
LT1587CM-1.5#PBF Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 3A
Rurka
PSRR
72dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
7V
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V