LT1585CM-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1585CM-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1585CM-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 4.6A DDPAK-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 4,6A DDPAK-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1585CM-3.3#PBF Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,4V przy 4,6A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V