LT1529CT-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1529CT-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1529CT-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A TO-220-5
Modele EDA/CAD
LT1529CT-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
100 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
160 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
62dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa / skrzynia
TO-220-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-5
Spadek napięcia (maks.)
0,95V przy 3A