LT1506IR-SYNC#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 46
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 2,42V 1 Wyjście 4,5A TO-263-8, D2PAK (7 odpr. + wypust), TO-263CA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
7-DDPAK
Introducing Power by Linear
LT1506IR-SYNC#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1506IR-SYNC#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT1506IR-SYNC#TRPBF
Opis
IC REG BUCK ADJ 4.5A DDPAK-7
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT1506IR-SYNC#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
13,95V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-7
Napięcie - wejściowe (min.)
4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V