LT1506IR-SYNC#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1506IR-SYNC#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1506IR-SYNC#PBF
Opis
IC REG BUCK ADJ 4.5A DDPAK-7
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 2,42V 1 Wyjście 4,5A TO-263-8, D2PAK (7 odpr. + wypust), TO-263CA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1506IR-SYNC#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
13,95V
Opakowanie
Rurka
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-7
Napięcie - wejściowe (min.)
4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V