LT1506IR-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1506IR-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1506IR-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 4.5A DDPAK-7
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 4,5A TO-263-8, D2PAK (7 odpr. + wypust), TO-263CA
Modele EDA/CAD
LT1506IR-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-7
Napięcie - wejściowe (min.)
4V