LT1461CCS8-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1461CCS8-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1461CCS8-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1461CCS8-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1461CCS8-3.3#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,08% 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1461CCS8-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
8ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
9,6ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
3,8V - 20V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
70µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
100 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Tolerancja
±0,08%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
12ppm/°C