LT1461BCS8-2.5#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1461BCS8-2.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1461BCS8-2.5#PBF
Opis
IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,06% 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1461BCS8-2.5#PBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
8ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
9,6ppmrms
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
3V - 20V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
70µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - wyjściowy
100 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Tolerancja
±0,06%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
7ppm/°C