LT1121AIS8-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1121AIS8-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1121AIS8-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1121AIS8-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1121AIS8-3.3#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1121AIS8-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
50 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
14 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Spadek napięcia (maks.)
0,7V przy 150mA