LT1117CST-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1117CST-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1117CST-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1117CST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1117CST-3.3#TRPBF
Opis
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
LT1117CST-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA