LT1085CM-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1085CM-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1085CM-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1085CM-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1085CM-3.3#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 3A DDPAK-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A DDPAK-3
Modele EDA/CAD
LT1085CM-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
DDPAK-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,5V przy 3A