LT1019ACS8-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1019ACS8-2.5#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT1019ACS8-2.5#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT1019ACS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1019ACS8-2.5#TRPBF
Opis
IC VREF PRECISION 2.5V 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Szeregowe, bocznik napięcie odniesienia IC ±0,05% 8-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1019ACS8-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
2,5ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
2,5ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
4V - 40V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
1,3mA
Typ odniesienia
Szeregowe, bocznik
Prąd - katody
800 µA
Typ wyjścia
Stały
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - wyjściowy
10 mA
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Tolerancja
±0,05%
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Współczynnik temperaturowy
5ppm/°C