ADP7142ACPZN3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP7142ACPZN3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP7142ACPZN3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP7142ACPZN3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7142ACPZN3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
ADP7142ACPZN3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
140 µA
Prąd - zasilania (maks.)
320 µA
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Obudowa / skrzynia
6-UDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-LFCSP-UD (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,42V przy 200mA