ADP7118ACPZN2.5-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP7118ACPZN2.5-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP7118ACPZN2.5-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP7118ACPZN2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7118ACPZN2.5-R7
Opis
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
ADP7118ACPZN2.5-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
140 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB - 50dB (10kHz - 1MHz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
6-UDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-LFCSP-UD (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,42V przy 200mA