ADP7104ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7104ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-WD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP7104ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
900 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1.6 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB - 50dB (10kHz - 100kHz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, blokada pod napięciem
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-WD (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 500mA