ADP7102ARDZ-1.5-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP7102ARDZ-1.5-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP7102ARDZ-1.5-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP7102ARDZ-1.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7102ARDZ-1.5-R7
Opis
IC REG LIN 1.5V 300MA 8-SOIC-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 8-SOIC-EP
Modele EDA/CAD
ADP7102ARDZ-1.5-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
900 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1.4 mA
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, blokada pod napięciem
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC-EP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V