ADP7102ACPZ-1.8-R7
Numer produktu DigiKey
ADP7102ACPZ-1.8-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP7102ACPZ-1.8-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP7102ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7102ACPZ-1.8-R7
Opis
IC REG LIN 1.8V 300MA 8-LFCSP-WD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP7102ACPZ-1.8-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
900 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1.4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, blokada pod napięciem
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-WD (3x3)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V