ADP3338AKCZ-1.8-RL
Numer produktu DigiKey
ADP3338AKCZ-1.8-RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP3338AKCZ-1.8-RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP3338AKCZ-1.8-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP3338AKCZ-1.8-RL
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
ADP3338AKCZ-1.8-RL Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 1A
Prąd - spoczynkowy (Iq)
190 µA
Prąd - zasilania (maks.)
30 mA
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V