ADP2166ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
ADP2166ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP2166ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP2166ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP2166ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG BUCK 3.3V 6A 24LFCSP
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 6A 24-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
250kHz - 1,4MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
24-LFCSP (4x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,7V