ADP1763ACPZ1.25-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP1763ACPZ1.25-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP1763ACPZ1.25-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP1763ACPZ1.25-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1763ACPZ1.25-R7
Opis
IC REG LINEAR 1.25V 3A 16-LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A 16-LFCSP (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP1763ACPZ1.25-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
8 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
16 mA
PSRR
62dB - 33dB (10kHz - 1MHz)
Funkcje ochronne
Ograniczenie prądu, przeciążenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
1,98V
Obudowa / skrzynia
16-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,145V przy 3A