ADP1614ACPZ-650-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP1614ACPZ-650-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP1614ACPZ-650-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP1614ACPZ-650-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1614ACPZ-650-R7
Opis
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podwyższenie napięcia Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 2,5V 1 Wyjście 4A (przełącznik) 10-VFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Modele EDA/CAD
ADP1614ACPZ-650-R7 Modele
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
20V
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
650kHz
Funkcja
Podwyższający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
10-LFCSP-WD (3x3)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V