ADP150ACBZ-3.0-R7
Numer produktu DigiKey
ADP150ACBZ-3.0-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP150ACBZ-3.0-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP150ACBZ-3.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP150ACBZ-3.0-R7
Opis
IC REG LINEAR 3V 150MA 4-WLCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP150ACBZ-3.0-R7 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
22 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
320 µA
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-WFBGA, WLCSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-WLCSP (0,76x0,76)
Spadek napięcia (maks.)
0,16V przy 150mA