ADM7160AUJZ-3.3-R2
Numer produktu DigiKey
ADM7160AUJZ-3.3-R2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADM7160AUJZ-3.3-R2CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADM7160AUJZ-3.3-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADM7160AUJZ-3.3-R2
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADM7160AUJZ-3.3-R2 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
20 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB - 43dB (100kHz - 1MHz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 200mA