ADM7150ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADM7150ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-LFCSP-WD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADM7150ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
7 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
12 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
94dB - 62dB (1kHz - 1MHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V