ADG839YKSZ-500RL7
Numer produktu DigiKey
505-ADG839YKSZ-500RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADG839YKSZ-500RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADG839YKSZ-500RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG839YKSZ-500RL7
Opis
IC SWITCH SPDTX1 500MOHM SC70-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 2:1 500mOhm SC-70-6
Modele EDA/CAD
ADG839YKSZ-500RL7 Modele
Kategoria
Szerokość pasma -3dB
25MHz
Wstrzykiwanie ładunku
70pC
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
74pF
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
200pA (typ.)
Obwód przełącznika
SPDT
Przesłuch
-57dB przy 100kHz
Obwód multipleksera/demultipleksera
2:1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
500mOhm
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
40mOhm
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-6
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
1,65V - 3,6V