ADG1609BRUZ
Numer produktu DigiKey
505-ADG1609BRUZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADG1609BRUZ
Opis
IC SWITCH SP4TX2 4.5OHM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 4:1 4,5Ohm 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
ADG1609BRUZ Modele
Kategoria
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
94ns, 93ns
Szerokość pasma -3dB
78MHz
Opakowanie
Rurka
Wstrzykiwanie ładunku
29pC
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
19pF, 59pF
Obwód przełącznika
SP4T
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
100pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
4:1
Przesłuch
-64dB przy 1MHz
Liczba obwodów
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
4,5Ohm
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
120mOhm
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
3,3V - 16V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±3,3V - 8V