ADG1606BRUZ-REEL7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
W magazynie: 964
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 4 618
Arkusz danych
Vishay Siliconix
W magazynie: 2 486
W magazynie: 287
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 16:1 5Ohm 28-TSSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ADG1606BRUZ-REEL7
Numer produktu DigiKey
ADG1606BRUZ-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADG1606BRUZ-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADG1606BRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1606BRUZ-REEL7
Opis
IC MUX 16:1 5OHM 28TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ADG1606BRUZ-REEL7 Modele
Kategoria
Szerokość pasma -3dB
22MHz
Wstrzykiwanie ładunku
33pC
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
18pF, 240pF
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
150pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
16:1
Przesłuch
-62dB przy 1MHz
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
5Ohm
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
200mOhm
Obudowa / skrzynia
28-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
3,3V - 16V
Obudowa dostawcy urządzenia
28-TSSOP
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±3,3V - 8V