ADG1604BCPZ-REEL7
Numer produktu DigiKey
505-ADG1604BCPZ-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADG1604BCPZ-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADG1604BCPZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1604BCPZ-REEL7
Opis
IC SWITCH SP4TX1 1.1OHM 16LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 4:1 1,1Ohm 16-LFCSP-VQ (4x4)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADG1604BCPZ-REEL7 Modele
Kategoria
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
95ns, 173ns
Producent
Analog Devices Inc.
Szerokość pasma -3dB
19MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wstrzykiwanie ładunku
125pC
Status części
Aktywny
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
60pF, 270pF
Obwód przełącznika
SP4T
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
200pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
4:1
Przesłuch
-70dB przy 1MHz
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
1,1Ohm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
16-VQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
3,3V - 16V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP-VQ (4x4)
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±3,3V - 8V