ADG1408YRUZ-REEL7
Numer produktu DigiKey
ADG1408YRUZ-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADG1408YRUZ-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADG1408YRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1408YRUZ-REEL7
Opis
IC MUX 8:1 4.7OHM 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 8:1 4,7Ohm 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
ADG1408YRUZ-REEL7 Modele
Kategoria
Szerokość pasma -3dB
60MHz
Wstrzykiwanie ładunku
-50pC
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
14pF, 80pF
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
200pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
8:1
Przesłuch
-70dB przy 1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
4,7Ohm
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
200mOhm
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
5V - 16,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±4,5V - 16,5V