ADG1206YRUZ-REEL7
Numer produktu DigiKey
ADG1206YRUZ-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADG1206YRUZ-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADG1206YRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1206YRUZ-REEL7
Opis
IC MUX 16:1 200OHM 28TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 16:1 200Ohm 28-TSSOP
Modele EDA/CAD
ADG1206YRUZ-REEL7 Modele
Kategoria
Szerokość pasma -3dB
280MHz
Wstrzykiwanie ładunku
0,5pC
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
2pF, 12pF
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
200pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
16:1
Przesłuch
-85dB przy 1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
200Ohm
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
3,5Ohm
Obudowa / skrzynia
28-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
5V - 16,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
28-TSSOP
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±5V - 16,5V