ADG1204YRUZ
Numer produktu DigiKey
505-ADG1204YRUZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADG1204YRUZ
Opis
IC SWITCH SP4TX1 190OHM 14TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 4:1 190Ohm 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
ADG1204YRUZ Modele
Kategoria
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
85ns, 110ns
Szerokość pasma -3dB
800MHz
Opakowanie
Rurka
Wstrzykiwanie ładunku
-0,7pC
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
1,5pF, 4,2pF
Obwód przełącznika
SP4T
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
100pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
4:1
Przesłuch
-80dB przy 1MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
190Ohm
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
6Ohm
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±15V