ADG1204YCPZ-500RL7
Numer produktu DigiKey
505-ADG1204YCPZ-500RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADG1204YCPZ-500RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADG1204YCPZ-500RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1204YCPZ-500RL7
Opis
IC SWITCH SP4TX1 190OHM 12LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 4:1 190Ohm 12-LFCSP (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADG1204YCPZ-500RL7 Modele
Kategoria
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
85ns, 110ns
Producent
Analog Devices Inc.
Szerokość pasma -3dB
800MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wstrzykiwanie ładunku
-0,7pC
Status części
Aktywny
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
1,5pF, 4,2pF
Obwód przełącznika
SP4T
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
100pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
4:1
Przesłuch
-80dB przy 1MHz
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
190Ohm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Dopasowanie międzykanałowe (ΔRon)
6Ohm
Obudowa / skrzynia
12-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
12-LFCSP (3x3)
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±15V