ADG1201BRJZ-REEL7
Numer produktu DigiKey
505-ADG1201BRJZ-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADG1201BRJZ-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADG1201BRJZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADG1201BRJZ-REEL7
Opis
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 1:1 200Ohm SOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADG1201BRJZ-REEL7 Modele
Kategoria
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
170ns, 105ns
Producent
Analog Devices Inc.
Szerokość pasma -3dB
660MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wstrzykiwanie ładunku
-0,8pC
Status części
Aktywny
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
3pF, 3,3pF
Obwód przełącznika
SPST - NO
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
100pA
Obwód multipleksera/demultipleksera
1:1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
200Ohm
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
5V - 16,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Napięcie - zasilania, podwójne, (V±)
±5V - 16,5V