ADA4610-2ACPZ-RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 4 414
Arkusz danych
J-FET Wzmacniacze 2 Obwody Międzyszynowe 8-LFCSP-WD (3x3)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ADA4610-2ACPZ-RL
Numer produktu DigiKey
ADA4610-2ACPZ-RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ADA4610-2ACPZ-RL
Opis
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADA4610-2ACPZ-RL Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
400 µV
Prod.
Prąd - zasilania
1,6mA (x2 kanał)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy / kanał
79 mA
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (min.)
10 V
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (maks.)
30 V
Liczba obwodów
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Międzyszynowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Szybkość narastania
61V/µs
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
16.3 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-WD (3x3)
Szerokość pasma -3dB
9.5 MHz