AD9680BCPZRL7-1250 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | AD9680BCPZRL7-1250-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | AD9680BCPZRL7-1250 |
Opis | IC ADC 14BIT 64-LFCSP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 14 Bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy 2 Wejście 2 Potokowe 64-LFCSP (9x9) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AD9680BCPZRL7-1250 Modele |
Kategoria | Liczba przetworników A/D 2 |
Producent Analog Devices Inc. | Architektura Potokowe |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Typ odniesienia Zewnętrzny, wewnętrzny |
Status części Aktywny | Napięcie - zasilania, analogowe 1,25V, 2,5V |
Liczba bitów 14 | Napięcie - zasilania, cyfrowe 1,22V - 1,28V |
Częstotliwości próbkowania (na sekundę) 1,25G | Funkcje Jednoczesne pobieranie próbek |
Liczba wejść 2 | Temperatura robocza -40°C - 85°C |