AD5292BRUZ-100
Numer produktu DigiKey
505-AD5292BRUZ-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
AD5292BRUZ-100
Opis
IC DIG POT 100K 14-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 1024 zaczepów SPI Interfejs 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5292BRUZ-100 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Napięcie - zasilania
9V - 33V, ±9V - 16,5V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Tolerancja
±1%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
1024
Temperatura robocza
-40°C - 105°C