AD5274BRMZ-100
Numer produktu DigiKey
505-AD5274BRMZ-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
AD5274BRMZ-100
Opis
IC DIG POT 100K 10-MSOP
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 256 zaczepów I2C Interfejs 10-MSOP
Modele EDA/CAD
AD5274BRMZ-100 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,5V - 2,75V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Tolerancja
±1%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
5ppm/°C
Obudowa / skrzynia
10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 125°C