AD5272BRMZ-20-RL7
Numer produktu DigiKey
AD5272BRMZ-20-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5272BRMZ-20-RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5272BRMZ-20-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5272BRMZ-20-RL7
Opis
IC DIG POT 20K 10-MSOP
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 20k Ohm 1 obwody 1024 zaczepów I2C Interfejs 10-MSOP
Modele EDA/CAD
AD5272BRMZ-20-RL7 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,5V - 2,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Tolerancja
±1%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
5ppm/°C
Obudowa / skrzynia
10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba odczepów
1024
Temperatura robocza
-40°C - 125°C