AD5270BRMZ-50
Numer produktu DigiKey
505-AD5270BRMZ-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
AD5270BRMZ-50
Opis
IC DIG POT 50K 10-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 1024 zaczepów SPI Interfejs 10-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5270BRMZ-50 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V, ±2,5V - 2,75V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Status części
Aktywny
Tolerancja
±1%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
5ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Rezystor nastawny
Obudowa dostawcy urządzenia
10-MSOP
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
10-TFSOP, 10-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba odczepów
1024
Temperatura robocza
-40°C - 125°C