AD5262BRUZ50
Numer produktu DigiKey
505-AD5262BRUZ50-ND
Producent
Numer produktu producenta
AD5262BRUZ50
Opis
IC DIG POT 50K 16-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 2 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5262BRUZ50 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
4,5V - 16,5V, ±5V
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 85°C