AD5260BRUZ50-REEL7
Numer produktu DigiKey
AD5260BRUZ50-REEL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
AD5260BRUZ50-REEL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
AD5260BRUZ50-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5260BRUZ50-REEL7
Opis
IC DIG POT 50K 14-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
AD5260BRUZ50-REEL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
4,5V - 16,5V, ±5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Tolerancja
±30%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
14-TSSOP
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Liczba odczepów
256
Temperatura robocza
-40°C - 85°C